1206770
LJUSSTAKAR, ett par,empire, tenn, 1800-talets första hälft.
Ljusstakar, ett par,empire,  tenn, 1800-talets första hälft.

Balusterformade skaft, på kvadratisk fot. Höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagade,

Utropspris
2 500 SEK