1241482
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1700-/1800-tal.
Ljusstakar, ett par, tenn, 1700-/1800-tal.

Balusterformade med rund fot. Dekor av pärlbård. Höjd 51 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bristningar.

Utropspris
5 000 SEK