1241512
STICKERT, dansk, för generalstabsofficer, C.L. Seifert, Köpenhamn, 1900-talets första hälft.
Stickert, dansk, för generalstabsofficer, c.l. seifert, köpenhamn, 1900-talets första hälft.

Montering av nysilver. Fäste av horn. Märkt. Längd 33,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 500 SEK