1241513
DÖRRHANDTAG, 4 st, brons, 1800-/1900-tal.
DÖrrhandtag, 4 st, brons, 1800-/1900-tal.

Diameter 6 - 8 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
1 500 SEK