1241516
BREVPRESS, malakit, 1900-tal.
Brevpress, malakit, 1900-tal.
Brevpress, malakit, 1900-tal.

I form av ägg. Längd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Naturliga bristningar.

Utropspris
3 000 SEK