1241577
JARDINJÄR, mässing, sent 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, sent 1800-tal.

Reliefdekor, hänklar med lejonmaskaroner. Fotavslutningar i form av tassar. Längd 34, bredd 16, höjd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK