1241610
CYKELLYKTOR, 2 st, 1900-talets första hälft.
Cykellyktor, 2 st, 1900-talets första hälft.

Kromade. Höjd inkl fäste 20 - 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Utropspris
1 500 SEK