1241646
BESLAG, 10 st, 1700-/1800-tal.
Beslag, 10 st, 1700-/1800-tal.

Brons. Några förgyllda. Beslag krönt av krona höjd 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 000 SEK