1239324
Alvar Aalto
(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, matbord h83, artek 1900-talets slut.

ALVAR AALTO, matbord H83, Artek 1900-talets slut.

Ekfanerat, holkben HL2. Längd 182 cm, bredd 91 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar.

Slutpris
505
5 363
590
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (33 bud)
8
12 jul 20:14
505 EUR
9
12 jul 20:14
485 EUR
9
12 jul 20:11
481 EUR
8
12 jul 20:10
461 EUR
9
12 jul 20:10
456 EUR