1241970
ALVAR AALTO, bord, modell 81B, Artek 1990-tal.
Alvar aalto, bord, modell 81b, artek 1990-tal.

Björk. Längd 120 cm, bredd 75 cm, höjd 71 cm

Smärre slitage. Märken.

Slutpris
440
4 673
514
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (26 bud)
12 jul 19:31
440 EUR
12
12 jul 19:30
420 EUR
12 jul 19:29
400 EUR
12
12 jul 19:27
380 EUR
12 jul 19:23
360 EUR