1242474
Aino Aalto
(Finland, 1894-1949)
Aino aalto, dricksglas, 12 st, iittala 1900-talets slut.

AINO AALTO, DRICKSGLAS, 12 st, Iittala 1900-talets slut.

Klart pressglas. Höjd ca 9 cm.

Bruksslitage.

Slutpris
85
903
99
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (13 bud)
9
12 jul 20:09
85 EUR
8
12 jul 20:09
80 EUR
8
9 jul 0:42
78 EUR
9 jul 0:42
73 EUR
5 jul 21:50
60 EUR