1239355
Inari Krohn
(Finland, Född 1945)
Inari krohn, etsning, signerad och daterad 1996, numrerad 12/30.

INARI KROHN, etsning, signerad och daterad 1996, numrerad 12/30.

"Katettu pöytä", bildstorlek 50 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
172
1 790
204
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
19 jul 10:54
172 EUR
18 jul 15:48
162 EUR
18 jul 15:48
160 EUR
18 jul 15:48
151 EUR
18 jul 15:48
141 EUR