1239871
Pekka Ryynänen
(Finland, Född 1949)
Pekka ryynÄnen, serigrafi, signerad och daterad -87, numrerad 8/15.

PEKKA RYYNÄNEN, serigrafi, signerad och daterad -87, numrerad 8/15.

Komposition. Bildstorlek 48 x 83 cm.

Ej examinerad ur ram. Spricka i glaset.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
190
1 958
225
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (22 bud)
19 jul 20:53
190 EUR
19 jul 20:50
180 EUR
19 jul 20:50
173 EUR
19 jul 20:50
170 EUR
19 jul 20:48
160 EUR