1236661
Paola Suhonen
(Finland, Född 1974)
Paola suhonen, färgtryck på glas, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

Paola Suhonen, färgtryck på glas, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

"Poem portrait of Nina", 35 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

”Love on the road” 3.12. 2016 - 8.1. 2017, Konsthall Helsingfors.

Övrigt

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
680
7 073
794
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (22 bud)
25 okt 16:46
680 EUR
25 okt 16:46
660 EUR
25 okt 16:46
650 EUR
25 okt 16:46
628 EUR
25 okt 16:46
608 EUR