1236669
Paola Suhonen
(Finland, Född 1974)
Paola suhonen, färgtryck på aluminium, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

PAOLA SUHONEN, färgtryck på aluminium, a tergo signerad och daterad 2016, numrerad 1/1.

"Poem portrait of Nina", 80 x 120 cm.

Obetydligt ytslitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 000
10 620
1 168
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
5 jul 20:29
1 000 EUR
5 jul 20:26
950 EUR
5 jul 20:23
900 EUR
5 jul 20:20
800 EUR
5 jul 20:14
600 EUR