1246211
Omega
(Schweiz)
Omega, de ville, prestige, co-axia, chronometer, armbandsur, 39 mm.

OMEGA, De Ville, Prestige, co-axia, chronometer, armbandsur, 39 mm.

18K guld, automatisk, safirglas, läderrem (2 st Omega, 1 st extra), 18K guldlås, box, garantikort, certifikat, pictogramkort.
Boettens ref.nr. 168 1070
Serienr 81643236
Kaliber 2202A
Urverkets serienr 81643236
Två remmar signerade Omega.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
3 500 EUR