1244931
Mauri Heinonen
(Finland, 1926-2010)
Mauri heinonen, olja på duk, signerad och daterad -99.

MAURI HEINONEN, olja på duk, signerad och daterad -99.

Grön landskap, 60 x 47 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
167
1 738
198
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (7 bud)
9 aug 20:13
167 EUR
9 aug 20:13
167 EUR
8 aug 22:05
157 EUR
6 aug 16:20
147 EUR
6 aug 16:19
136 EUR