1220931
Okänd konstnär 1700/1800-tal
OkÄnd konstnÄr 1700/1800-tal, osignerad. olja på uppfodrad duk 31 x 37 cm.

OKÄND KONSTNÄR 1700/1800-TAL, osignerad. Olja på uppfodrad duk 31 x 37 cm.

Scen utanför värdshus. Osignerad. Olja på uppfodrad duk 31 x 37 cm.

Obetydlig ytsmuts. Gulnad fernissa. Krackelyr. Strödda retuscher.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T11
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK