1220934
Okänd konstnär 1800-tal
OkÄnd konstnÄr 1800-tal , osignerad. uppfodrad duk 25,5 x 28,5 cm.

OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , osignerad. Uppfodrad duk 25,5 x 28,5 cm.

Båtar vid kust. Uppfodrad duk 25,5 x 28,5 cm.

Obetydlig ytsmuts. Krackelyr. Strödda mindre retuscher. Gulnad fernissa. Märken efter spännram.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
8 000 SEK