1256580
Per Wilhelm Cedergren
(Sverige, 1820-1896)
Per wilhelm cedergren, olja på papp-pannå, signerad.

PER WILHELM CEDERGREN, olja på papp-pannå, signerad.

Vy mot Kastellholmen, Stockholm. 25 x 31 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK