1257807
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft.
SkrivbyrÅ, 1800-talets första hälft.

Byrå fanerad med mahogny. Tre lådor varav den översta med nedfällbar skrivklaff och lådinredning. Skiva av vit marmor. Längd 113, djup 52, höjd 82 cm.

Renoverad. Nagg. Nyckel endast till översta lådan.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
5 000 SEK