1259392
Arvo Summanen
(Finland, 1928-2006)
Arvo summanen, olja på duk, signerad och daterad -67.

ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -67.

"Besök", 134 x 145 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
900
9 143
1 073
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
8 nov 9:31
900 EUR
31 okt 19:29
850 EUR
31 okt 19:27
800 EUR
31 okt 19:26
750 EUR
31 okt 19:26
600 EUR