1262157
Kaapo Rissala
(Finland, 1900-1971)
Kaapo rissala, olja på pannå, signerad och daterad 1955.

KAAPO RISSALA, olja på pannå, signerad och daterad 1955.

"Aamu" (Morgon), 60 x 49 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
360
3 657
429
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (12 bud)
8 nov 19:34
360 EUR
8 nov 19:32
340 EUR
8 nov 19:29
320 EUR
7 nov 20:51
300 EUR
7 nov 20:51
300 EUR