1272387
Jorma Turtiainen
(Finland, Född 1936)
Jorma turtiainen, olja på duk, signerad och daterad -85.

Jorma Turtiainen, olja på duk, signerad och daterad -85.

"Kvällens ljus", 125 x 102 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
2 300
23 488
2 730
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (19 bud)
8 nov 19:15
2 300 EUR
8 nov 19:15
2 200 EUR
8 nov 19:14
2 100 EUR
8 nov 19:14
2 000 EUR
8 nov 19:14
2 000 EUR