1245535
Claes Eklundh
(Sverige, Född 1944)
Claes eklundh, olja på duk.
Claes eklundh, olja på duk.
Claes eklundh, olja på duk.
Claes eklundh, olja på duk.
Claes eklundh, olja på duk.
Claes eklundh, olja på duk.

Claes Eklundh, olja på duk.

Utan titel. 180 x 233 cm.

Obetydligt slitage längs dukens ytterkanter.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
30 000 SEK