1271863
Yan Pei Ming litografi signerad och numrerad 31/75
Yan pei ming  litografi signerad och numrerad 31/75.

"Vanity". Bladstorlek 78 x 119 cm. Oramad.

Helhetsintrycket är mycket gott. Oramad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
25 000 SEK