1263905
Herman Rosell
(Sverige, 1893-1969)
Herman rosell, skulpturer, 3 st ,snidad och bemålat trä, signerade och daterade 1950.

HERMAN ROSELL, skulpturer, 3 st ,snidad och bemålat trä, signerade och daterade 1950.

Dansbandet. H. 31-38 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK