1263965
Herman Rosell
(Sverige, 1893-1969)
Herman rosell, skulptur, snidat trä, signerad och daterad 1939.

HERMAN ROSELL, skulptur, snidat trä, signerad och daterad 1939.

Dansparet. H. 30 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK