Prenumerera på vårt nyhetsbrev

18
270619
Ivan Ivanovitch Shishkin
(1832-1898)
Ivan ivanovitch shishkin, "floden malaya neva".

"FLODEN MALAYA NEVA"

Plåtsign. -86. Etsning, 20x14,5 cm.

Utropspris:

700 - 900 EUR

Klubbat pris:
1 200 EUR

Shishkin, Pan Books 1981, nr 144.

Övrigt

Medföljer en bok där etsningen finns katalogiserad.