Prenumerera på vårt nyhetsbrev

242142
Vasili Dimitrevich Polenov
(1844-1927)
Vasili dimitrevich polenov, flodlandskap.

FLODLANDSKAP.

Sign. Olja på pannå, 22,5x34 cm.

Utropspris:

10 000 - 15 000 EUR

Klubbat pris:
23 000 EUR