Prenumerera på vårt nyhetsbrev

20
272808
Vasilij Pavlovich Schreiber
(Född 1850)

ETT FINLÄNDSKT LANDSKAP.

Sign. Olja på duk, 45x90 cm.

Utropspris:

8 000 - 10 000 EUR