Prenumerera på vårt nyhetsbrev

208
273659
Jalmari Ruokokoski
(1886-1936)
Jalmari ruokokoski, sovande barn.

SOVANDE BARN.

Sign. -10. Olja på duk, 78x45,5 cm.

Utropspris:

3 500 - 4 000 EUR