Prenumerera på vårt nyhetsbrev

22
274068
Aleksandr Grigoriev Orlov
(Född 1868)
Aleksandr grigoriev orlov, bjÖrkar.

BJÖRKAR.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 43x63,5 cm.

Utropspris:

800 - 1 000 EUR

Klubbat pris:
400 EUR