Prenumerera på vårt nyhetsbrev

252
275054
Johan Knutson
(1816-1899)
Johan knutson, strandlandskap.

STRANDLANDSKAP.

Sign. Olja på skiva, 26x36 cm.

Utropspris:

1 200 - 1 500 EUR

Klubbat pris:
800 EUR