Prenumerera på vårt nyhetsbrev

253
273395
Oscar Kleineh
(1846-1919)
Oscar kleineh, fjordvy.
Oscar kleineh, fjordvy.
Oscar kleineh, fjordvy.
Oscar kleineh, fjordvy.

FJORDVY.

Sign. Olja på duk 49x72 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 EUR

Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146