Prenumerera på vårt nyhetsbrev

285
275294
Eero Järnefelt
(1863-1937)
Eero järnefelt, vy frÅn koli.
Eero järnefelt, vy frÅn koli.

VY FRÅN KOLI.

Sign. 1929. Olja på duk, 50,5x66 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 EUR