Prenumerera på vårt nyhetsbrev

294
265220
Juho Rissanen
(1873-1950)
Juho rissanen, strandbjÖrkar.
Juho rissanen, strandbjÖrkar.

STRANDBJÖRKAR.

Sign. Olja på duk, 140x55 cm.

Utropspris:

4 000 - 5 000 EUR

Klubbat pris:
3 200 EUR