Prenumerera på vårt nyhetsbrev

369
275119
Alfred Von Wierusz-kowalski
(1849-1915)
Alfred von wierusz-kowalski, resenÄr en vinternatt.

RESENÄR EN VINTERNATT.

Sign. Olja på skiva 21x32 cm.

Utropspris:

1 500 - 1 800 EUR

Klubbat pris:
3 200 EUR