Prenumerera på vårt nyhetsbrev

42
272909
BREVPRESS.

Förgylld björn i brons på diabassockel. Ryssland, 1800-talets senare hälft. Bredd 10,2 cm.

Utropspris:

300 - 500 EUR

Klubbat pris:
420 EUR