Prenumerera på vårt nyhetsbrev

249114
Vasili Levi
(1878-1954)
Vasili levi, Ålandskap.
Vasili levi, Ålandskap.

ÅLANDSKAP.

Sign. 1950. Olja på skiva, 32x50 cm.

Utropspris:

800 - 1 000 EUR