Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1076864
Tom Dixon
(Född 1959)
Tom dixon, barstolar, ett par, "slab bar stool" 2000-tal.

TOM DIXON, barstolar, ett par, "Slab Bar Stool" 2000-tal.

Lackad ek. Höjd 76 cm. Diameter 53 cm.

Sedvanligt bruksslitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
320
3 383
355
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (4 bud)
9 okt 2018 17:57
320 EUR
7 okt 2018 1:24
300 EUR
29 sep 2018 10:12
200 EUR
29 sep 2018 7:10
30 EUR