1093782
Ossi Teerimäki
(Född 1958)
Ossi teerimÄki, "tredje linjen 21".

OSSI TEERIMÄKI, "TREDJE LINJEN 21".

Sign. 2010. Olja på duk 100x75 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 150
12 015
1 285
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (16 bud)
17 nov 15:29
1 150 EUR
17 nov 15:29
1 100 EUR
17 nov 15:26
1 050 EUR
17 nov 15:25
1 000 EUR
17 nov 15:25
999 EUR