Konst Contemporary
1150268
Sami Havia
(Född 1982)
Sami havia, "just for fun".
Sami havia, "just for fun".
Sami havia, "just for fun".
Sami havia, "just for fun".

SAMI HAVIA, "JUST FOR FUN".

A tergo sign. 2011. Akryl, bläck, blyertspenna och olja på duk 80x70 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T15
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 - 1 200 EUR