Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1149736
IKON, Ryssland 1800-talets senare
Ikon, ryssland 1800-talets senare.

Uppståndelsen och nedstigandet till Dödsriket samt Högtidsscener.
Gammaltroende skolan. Tempera på pannå. 89x54 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Slutpris
3 200
33 584
3 468
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
26 nov 2019 16:49
3 200 EUR
23 nov 2019 14:57
3 000 EUR
23 nov 2019 14:57
2 900 EUR
23 nov 2019 14:57
2 750 EUR
22 nov 2019 18:32
2 500 EUR