Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1194180
Kaj Franck
(1911-1989)
Kaj franck, "ruudan" skulptur, glas,  nuutajärvi notsjö, signerad och daterad -55.

KAJ FRANCK, "Ruudan" skulptur, glas, Nuutajärvi Notsjö, signerad och daterad -55.

Fisk. Längd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Slutpris
1 550
16 346
1 721
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (40 bud)
8 dec 2019 15:46
1 550 EUR
8 dec 2019 15:46
1 500 EUR
8 dec 2019 15:45
1 450 EUR
8 dec 2019 15:45
1 400 EUR
8 dec 2019 15:44
1 350 EUR