Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1199815
Tapio Wirkkala
(1915-1985)
Tapio wirkkala, vas, signerad tapio wirkkala iittala.

TAPIO WIRKKALA, vas, signerad Tapio Wirkkala Iittala.

Linjeslipat klart glas. Höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Slutpris
640
6 749
710
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (18 bud)
8 dec 2019 18:06
640 EUR
8 dec 2019 18:05
620 EUR
8 dec 2019 18:05
600 EUR
8 dec 2019 18:05
580 EUR
8 dec 2019 18:05
560 EUR