1213057
HÅRGARNSMATTA, Finland, 1930-tal. Ca 353x249 cm
HÅrgarnsmatta, finland, 1930-tal. ca 353x249 cm.

Geometriska motiv.

Åldersrelaterat slitage, Flertal hål. Skadade fransar. Smutsig. Fläck.

Slutpris
400
4 163
474
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (2 bud)
5 apr 19:49
400 EUR
25 mar 17:39
100 EUR