1213746
Gerda Thesleff
(Finland, 1871-1939)
Gerda thesleff, krus, keramik, signerad gt.

GERDA THESLEFF, KRUS, keramik, signerad GT.

Glaserad rödlera. Höjd 20,5 cm.

Enstaka nagg och glasyrskador.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
620
6 453
735
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (4 bud)
5 apr 16:49
620 EUR
5 apr 16:49
600 EUR
26 mar 23:37
400 EUR
22 mar 8:10
100 EUR