1216545
Pekka Barman
(Finland, Född 1962)
Pekka barman, "vision".
Pekka barman, "vision".
Pekka barman, "vision".
Pekka barman, "vision".

PEKKA BARMAN, "VISION".

A tergo sign. 2004/2008, olja på pannå 140x100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 570
16 272
1 842
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
5 apr 18:29
1 570 EUR
5 apr 18:29
1 520 EUR
5 apr 18:29
1 500 EUR
5 apr 18:29
1 350 EUR
5 apr 18:29
1 300 EUR