1216701
Hannah Hamberg
(Finland, Född 1985)
Hannah hamberg, "wc".
Hannah hamberg, "wc".
Hannah hamberg, "wc".

HANNAH HAMBERG, "WC".

A tergo sign. 2009. Olja på duk, 80 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
800
8 326
948
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (25 bud)
8
5 apr 20:02
800 EUR
10
5 apr 20:02
780 EUR
8
5 apr 20:02
760 EUR
10
5 apr 20:02
740 EUR
8
5 apr 20:02
720 EUR